Kim jestem?

Cześć!

Mam na imię Karolina, a Ty?

Moi znajomi twierdzą, że uwielbiam opowiadać o sobie. Ale możliwe, że przywiały Cię tu interesy, a czas to pieniądz, więc będę się streszczać.

Wersja krótka i biznesowa:

Jestem copywriterem z kilkuletnim doświadczeniem agencyjnym (i wieloma projektami poza agencjami na koncie). Przez 4,5 roku w Krakowie i pół roku w Lizbonie studiowałam psychologię (specjalizacja: psychologia reklamy i zachowań konsumenckich).

W reklamie siedzę od drugiego roku studiów – wtedy zaczęłam działać w studenckiej agencji reklamowej ADdicts na UJ. Na czwartym roku zaczęłam pracować jako copywriter w jednej z krakowskich agencji interaktywnych. Po 7 miesiącach przeszłam do Zadane.pl (obecnie znane na całym świecie jako Brainly.com) i tam spędziłam ponad pół roku, robiąc cuda jako połączenie specjalisty ds. marketingu i PR-u z rzecznikiem prasowym. Potem wyjechałam na stypendium do Lizbony, a po powrocie i tuż przed obroną zaczęłam pracować dla Eskadry – jednej z najstarszych agencji reklamowych w kraju. Po 3 latach z Borku Fałęckiego przywiało mnie na Dębniki i teraz tworzę dla agencji Brainbox.

Pracowałam dla takich marek jak m.in. Santander Consumer Bank, Factory Outlet, Mazda, Oknoplast (ich nowy brand claim to moje dziecko 😉 ), Tymbark, Lubella, Bahlsen i Hasco-Lek.

A teraz chcę pracować też dla mniejszych marek. Może nawet dla Ciebie.

Dlaczego?

Bo lubię kontakt z ludźmi, małe biznesy oparte na pasji i marzeniach, słuchanie o nich i pomaganie w ich rozwoju. A poza tym marzą mi się podróże. Tobie i Twojemu biznesowi będę mogła pomóc z dowolnego miejsca na świecie, ale ze współtworzeniem w Polsce kampanii z kilkumilionowym budżetem, łapiąc słońce na brazylijskiej plaży, może być gorzej.

Wow, jeśli jesteś już w tym miejscu i dalej czytasz, to chyba się dogadamy.

Chcę posłuchać Twojej historii… Napisz do mnie wiadomość za pośrednictwem Facebooka tu: https://www.facebook.com/ohmyuslugikreatywne/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.